unghie-ricostruzione.net
vše o rekonstrukci nehtů


Unghie Ricostruzione.net : Na této stránce se dozvíte tajemství, jak provést rekonstrukci nehtů skutečnými profesionály, a to jak z domova, tak i ve vlasových salonů. Rekonstrukce nehtů umožňuje každé ženě mít vždy perfektní ruce na 3/4 týdnů. Ruce jsou naší volací kartou a rekonstrukce nehtů nám pomáhá nechat je vždy pečovat a elegantně! Použité gely jsou inovativní a mají důležitou vlastnost, že nejsou nažlouté a zůstávají chromaticky nezměněné mezi retušování. Rekonstrukce nehtů se provádí na rukou i nohou. Pokud jsou hřebíky dobře rozkveté, s jasným a zdravým vzezření, tvoří bod krásy. Již nějakou dobu je gelová metoda upřednostňována, protože je mnohem rychlejší a kvalitnější. Kromě toho, díky své jednoduchosti, s gelem i nejvdechnějším, mohou vyzkoušet rekonstrukci v domě, důležité je mít správné nástroje a trochu trpělivosti. Můžete provádět roztahování hřebíků s hroty nebo mapami, zacházet s onhonosagy, posilovat přírodní hřebíky a jakékoli ošetření lze provádět s trvalým francouzským a dekoracemi všech druhů. Nejsou to kyseliny, takže přirozený nehet neoslabí. Chcete-li vytvořit tloušťku hřebíku, můžete použít různé typy gelů, které jsou smíchány a aplikovány na sebe. Ultrafialová lampa pak tyto vrstvy katalyzuje. Gel zaručuje velmi přirozený výsledek, ve skutečnosti je to nejinovativnější a momentálně nejžádnější technika. Rekonstrukce nehtů je doporučena pro všechny ženy, které si přejí mít bezklíčové nehty a požadovanou délku. Bojující onofal s rekonstrukcí nehtů: je to vice mnoha lidí, ale málokdo ví, že se nazývá onophagy. Často si všímáme drážek nebo hřebíků, které se snadno rozlehní. Příčiny tohoto problému mohou být připisovány několika faktorům: vrozené vlastnosti předmětu, nedostatku minerálních látek nebo vitaminů, farmakologické léčbě, oslabení fyzického stavu osoby, jakož i vystavení nehtů činitelům. jako je voda, čisticí prostředky, mýdla, které tento nehet vysušují a oslabují. Opět můžeme pomoci našim nehtů s produkty jako je posilování glazů nebo, chceme-li zlepšit estetický vzhled našich rukou, se uchýlit k rekonstrukci nehtů. Abyste se ujistili, že máte dobrý výsledek, musíte se obrátit na specializované a profesionální centra i v profesionálních salonech kadeřnictví. Chcete-li se stát onicotechnickou, a tím i získat různé techniky rekonstrukce nehtů, musíte se zúčastnit ad hoc kurzů.

Gossip & News
06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

04 Dec 19

8th International Cosmetics Trade Fair: from 20 to 22 January 2020

Save the Dates and join Japan's Largest Cosmetics Trade Show: COSME TOKYO 2020.

What can find at COSME TOKYO?

As largest show of its kind in Japan, Cosme Tokyo gathers lots of Made in Japan products which cannot be found in any other exhibitions. Especially products using regional and traditional ingredients like cherry blossom, rice , sake, attract international visitors.

The ongoing influence of import cosmetics on Japan and Asia's market is reflected in the number of international exhibitors with European like France, Italy, Poland, Germany and USA, Middle East as well as Asian Companies. You can find world famous companies like L'ERBOLARIO (Italy) MEDITERRANEAN COSMETICS (Greece) and national pavillions.

Reflecting on the continued growth of organic and natural market in Japan & Asia, distinctive and diversified brands using local ingredients of each country are presented at once. Not only using pure ingredients, also the products have some specific efficacies like anti-aging, whitening, anti-pollution, skin repair.

FOR MORE INFORMATION CLICK HERE

04 Dec 19

MARIO SACCUCCI, un personaggio poliedrico.
Mario è conosciuto in quanto serio professionista, nonché fondatore, insieme a BEA, della Saccucci Masterclass, dal 1969, nel quartiere Eur di Roma e Presidente dell’ARA (Accademia Romana Acconciature).
Precursore del caschetto e della piega a phon, con conseguente abolizione del casco per asciugatura, a Mario si riconoscono creazioni quali il “caschetto maculato”, con macchie di colore che creano disegni e sfumature diversi a seconda dei movimenti.
Mario inoltre, a dimostrazione dall’indole artistica che lo contraddistingue, è amante della fotografia, della pittura e della musica, elemento essenziale della sua vita e sempre presente all’interno del salone.

SACCUCCI Masterclass è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e SACCUCCI si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

SACCUCCI Masterclass
Viale Città d’Europa, 857 - ROMA (RM) - Italy
Tel. + 39 06 52200413 - 06 52200386

04 Dec 19
Ashley Haynes & Charlotte Oldfield

Aurum was inspired by rare metals and we wanted this to symbolise wealth, adding an expensive feel to the collection. Using this as our colour foundation,  we wanted to work with a commercial softness to the styling and create something that looked effortless and achievable

Ph: Jack Eames
Make-up: Megumi Matsuno
Styling: Magdalena Jacobs

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Unghie Ricostruzione.net, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Unghie Ricostruzione.net, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Unghie Ricostruzione.net, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Unghie Ricostruzione.net, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Unghie Ricostruzione.net, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy